Дизайнерський ремонт квартири для здачі в оренду

На що звернути увагу під час створення дизайну квартири в оренду?

  1. Адекватні ціни оздоблювальних матеріалів. Архітектори повинні якісно попрацювати, щоб візуально квартира відчувалася дорогою, і при цьому щодо невеликих вкладень у її естетичну складову. Адже найдорожче в інтер’єрі композиція.
  2. Зносостійкість. Найбільш юзабельні зони повинні добре митися, деталі, що ламаються, легко замінюватися без додаткових витрат на демонтажі і тп.
  3. Технічне оснащення: такі дрібниці, як бойлер, гігієнічний душ, зручна кухня, зовсім не дрібниці.
  4. Мода на дизайн, композиційна завершеність: два однакові об’єкти- за розташуванням, площею, вартістю-людина вибиратиме стиль і красу, так дайте їм цю красу. Топовий дизайн квартири завжди більш привабливий, тому ми стежимо за трендами в індустрії інтер’єрів та новими тенденціями архітектури.

Дизайн та ремонт квартири під здачу в оренду відрізняється від ремонту для себе в першу чергу декількома різними підходами, про які ми розповімо, ґрунтуючись на нашому спільному досвіді з сім’ями, чий капітал вкладається в нерухомість регулярно (власники понад 3-10 квартир в оренду). Для наочності ми створимо табличку до витрат на дизайнерський ремонт, вартість оренди з нашим дизайнерським ремонтом та прогноз повернення вкладень та отримання прибутку.

Як роблять ремонти квартир під здачу у Києві?

Ми зустрічали кілька дуже різних підходів:

 1. Ремонт квартири без дизайну, силами будівельників, як низької, так і високої кваліфікації, але без інтер’єрних рішень квартири виглядали непривабливо.
 2. Ремонт з недорогим дизайном (у значенні – набір випадкових деталей інтер’єру, примітивні неосмислені рішення). Іноді будівельні фірми такі дизайни дарують, а схема продажу ремонту є пасткою для нерозбірливих замовників із невисокими вимогами до інтер’єру. Просіть показати фото готових дизайнерських ремонтів під здачу, щоб оцінити майбутній кінцевий результат, порівняйте стилістичні пропозиції від різних компаній.
 3. Ремонт з дизайном рівня мас маркет – в якому використовуються загальноприйняті стандартні прийоми та рішення. Ви отримуєте чисту акуратну квартиру, платите за бренд компанії, але не задоволені стилем.
 4. Дизайнерський ремонт із сильною композицією та якісним кольоровим рішенням без додаткових деталей
 5. Дизайнерський ремонт з сильною композицією та якісним колірним рішенням, доповнений нестандартними рішеннями та дорогими інтер’єрними акцентами

Ми абсолютно переконані, що топовий дизайн квартири, сильна композиція в дизайні інтер’єру може не лише збільшити конкурентоспроможність та вартість подальшої оренди квартири, а й зменшити вартість дизайнерського ремонту під оренду. Адже за стіни, підлогу та стелю доведеться платити і з дизайном, і без дизайну, але знання ринку для закупівель матеріалів, обладнання та декору, законів кольороподілу, властивостей матеріалів допоможе значно заощадити і при цьому отримати стильний ремонт, високу оренду та підвищений попит на нерухомість .
Проте найкраще на прикладах.
Два географічно вигідних ЖК, один біля метро «Печерська»,
вул. Коновальця, другий біля метро “Олімпійська”, вул. Ділова, обидва об’єкти належать одним власникам, обидва дизайнерський ремонт у новобудові. Першу квартиру (Печерськ, дві кімнати, площа ~70м2) у сучасному стилі, з дизайном та ремонтом від іншої Київської команди, замовник здає за 15000 грн. Нам доводилося бувати там до її здачі, ремонт оцінюємо як для мас маркету.
Друга – виразний наш дизайн квартири з добре опрацьованими деталями: скляною перегородкою (близько 25000 грн) декоративними індивідуальними шпалерами (фрагмент 400х2750, який відображається завдяки дзеркалу, 1500 грн), дзеркалами в санвузлі та в коридорі (28000 грн) х 2750 12000 грн, двома складними дверима прихованого монтажу, одні з них із дзеркальною стороною (43000 грн за обидві з монтажем) молдингами (12000) у результаті витратна частина порівняно з першою картиною збільшена на 93000 грн для меншої площі квартири: 5 ця квартира здається за 1700 $ на місяць.Дотрати на ремонт повернулися за 3,5 місяці.Інші витрати були вкладені на меншу квартиру відповідно до її площі.
Інший приклад буде без порівнянь, але його цінність у принципі підбору меблів та дизайнерських акцентних деталей: наш дизайнерський ремонт на Воздвиженці. Меблі-диван та два крісла в кращому салоні м’яких меблів BLANCHE, але з 70% знижкою (минула колекція), стіл, стільці та декор-магазин доступних меблів Jysk, в якому теж нескінченно діють знижки та вигідні пропозиції. З замовних витратних позицій корпусні меблі: кухня, шафа передпокою та шафа вітальні. (120 000 грн, 33 000 грн, 43 000 грн). Ліжко спальні вартістю 16000 грн шафа спальні до 25000 грн, дзеркало, пуф та тумбочки загалом не більше 10000 грн. З дизайнерських витрат там паркет (2100 грн/м2 паркет + допматеріали + укладання; 168 000 грн), дзеркало в санвузлі (16 000 грн). Ключове завдання – з недорогих деталей зібрати дорогу інтер’єрну композицію, додати індивідуальності та дорогих елементів, здати дорогоціль досягнута: стильна дизайнерська квартира здається в оренду за 2000 $ на місяць.
8 років тому під оренду для цих замовників зроблено ще одну квартиру, вторинна купівля в хрущовці, 2к, 67м2, весь бюджет ремонту становив
10500$, ікеївське ліжко, її ж світильники, гарний, старий шкіряний диван зі старого будинку, замовлена ​​кухня та підвіконня з укосами з плитки під камінь.
Оренда цієї квартири становить 1100 $
ПІДСУМОК: якщо ви вкладаєте в ремонт для оренди квартири більше базової ціни на окремі елементи дизайну, створюєте гарну композицію, і при цьому об’єкт знаходиться, образно кажучи, не на Троєщині, вигідно здати апартаменти за розробленою нами спільно стратегією допоможуть наші ріелтори елітної нерухомості, контакти яких ми надамо на час готовності дизайнерського ремонту.

Як здати квартиру з ремонтом?

 1. Думати про цільову аудиторію (хто орендуватиме) ще на етапі замовлення дизайну та ремонту. Наприклад, наші проектні групи (замовник + архітектор-дизайнер) вигадують собі орендаря з платіжною спроможністю не нижче 2000 $. Хто це може бути? Іноземні представники світового та європейського бізнесу, консули та дипломати, люди, яким винаймають житло великі корпорації, топ менеджери it-сфери, політики.
 2. Відповісти собі на запитання, чи є ринок елітної нерухомості та чи можливо туди потрапити? Для відповіді на це запитання загугліть запити: Оренда елітної нерухомості Київ, зняти vip квартиру в Києві та вивчіть вартість аналогічної за розташуванням квартири, оскільки сам ремонт ми зможемо забезпечити навіть для найвибагливішого квартиронаймача. Зверніть увагу, що багато елітних квартир здаються з ремонтом і стилем 90х років, так що, звичайно ж, сучасніші квартири розбираються з ринку досить швидко. Наприклад, квартиру дизайнерський ремонт під ключ квартири для здачі в оренду ЖК «TETRIS HALL», Київ наш замовник здавав 2 місяці, і при цьому він вибирав такого орендаря, який:
  • житиме сам;
  • харчується у ресторанах;
  • часто у відрядженнях та роз’їздах.
 3. Таким квартиронаймачем став японський представник бізнесу.
 4. Переконатись, що справа вигорить. Для цього приєднайтесь в бізнес-чати житлових комплексів і постежте за запитами на оренду квартир вартістю від 1000 $.

дизайн интерьера ЖК Tetris Hall

Дизайнерський ремонт за фіксованою ціною.

Потрібен дизайнерський ремонт під ключ, але не потрібні клопоти? Варто замовити дизайн та ремонт у новобудові за фіксованою ціною в будь-якому варіанті:

 • ЛАЧУГА
 • БЛЕФ
 • ДОМІНАНТУ

ЛАЧУГА

600 $ ремонт під ключ з меблями

передбачає аскетичний дизайн квартири в сучасному стилі-мінімалізм, кожна деталь продумана для зручності проживаючого, і при цьому головне завдання дизайнера – помістити дизайнерський ремонт у мінімальний бюджет, включаючи меблі. У дизайні використовуються відмінні, але не розкручені бренди імпортних та українських виробників, а ключову роль цього дизайну відіграє композиція, адже за стелю, стіни та підлогу доведеться платити і з дизайном, і без нього, проте стильні поєднання забезпечать самодостатній інтер’єр за мінімальну вартість, та при цьому ми отримаємо:

 • Стильні дизайнерські підлоги та стелі
 • Декоративне акцентне оздоблення
 • Якісне освітлення
 • Сучасні надійні меблі

Здача в оренду такої квартири на місяць 500-700 $.
Щомісяця ви повертаєте майже повну або повну вартість дизайнерського ремонту за 1м2: скільки метрів у квартирі, стільки місяців йде на повернення грошей, вкладених у ремонт.
Вже через три з половиною роки починаєте отримувати щомісячний прибуток від оренди 1к квартири, і при цьому нерухомість завжди належить вам.
Якщо дизайнерський ремонт «халупи для айтішника» виконаний для себе, Ви отримуєте абсолютно зручну квартиру з усім необхідним для комфортного проживання.


БЛЕФ

750 $ з меблями

Назва цього пакета розкриває його слоган: дорого оку, доступно гаманцю. Заплативши всього 750 $ за 1м2, ви отримуєте комфорт дорогої квартири, в якій тішить око:

 • Декоративне підсвічування
 • Фактури елементів інтер’єру
 • Підвіконня з граніту
 • Модні кольорові акценти та принти
 • Стильні надійні меблі

Ви отримаєте ремонт немов з картинки пінтерест: з трендовими композиційними рішеннями та унікальними моноелементами, – інтер’єр буде індивідуальний і з характером, модні кольори квартири у поєднанні з принтами та світловими лініями зроблять стиль неповторним. Про такі квартири ріелтори пишуть: найкращу пропозицію, будували як собі, вимогливим постояльцям. Здавати таку квартиру можна за 1000-1500 $, а це означає, що гроші за ремонт повернуться через півтора-два з половиною роки.


ДОМІНАНТА

850 $ з меблями

Стиль Домінанта залишить позаду себе будь-який інший інтер’єр під здачу в оренду для VIP-клієнтів і першим відлітатиме з ринку нерухомості за хорошу щомісячну ренту. Замовити дизайн інтер’єру можна і для себе:
Його особливості-композиційна неповторність, сильні стилістичні акценти, що підкреслюють і примножують харизму мешкаючого. Зручність та довговічність кожного рішення, ергономіка м’яких меблів,
Дизайн інтер’єру під здачу в оренду продуманий так, що дорогі знакові фрагменти ієрархічності інтер’єру заховані тонким чуттям архітектора так, що не випинаються на поверхню, але магнітять і зачаровують будь-яку людину зі смаком і грошима, світогляд якого не виріс на стереотипах.

 • Поєднання скла та дзеркал
 • Світло, як елемент створення архітектурних тіней

Предметне скульптурування: коли звичайні предмети інтер’єру певної композиції перетворюються на композиційне досконалість.
Довгострокові інтер’єрні рішення: коли всі елементи інженерної та естетичної складової продумані так, що не вимагатимуть додаткових витрат на дрібні потокові ремонти, а композиція не морально застаріватиме мінімум 10 років.

Вартість оренди такої квартири 1800-1800 $ на місяць. Окупність ремонту-рік-півтора.

Плануєте замовити
ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ
РЕМОНТ?
Залишіть заявку
Ми з вами зв'яжемося!
Ми знаємо, як втілити ваші мрії в реальність.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.