ДИЗАЙНЕРСКИЙ РЕМОНТ КВАРТИР І БУДИНКІВ “ПІД КЛЮЧ”

Розуміння красивого дизайну квартири чи будинку еволюціонує та його рівень зростає, як і вимогливість сучасного замовника. Якщо раніше людей задовольняв проект, який всі помилково сподівалися легко реалізувати, то зараз виявлено потребу насамперед можливості якісно втілити все задумане. Ми зіткнулися з тим, що віддаючи замовнику проект без авторського нагляду, договору на ремонтні роботи та комплектації, жоден реалізований інтер'єр нам не захотілося сфотографувати для свого портфоліо: всі вони були успішно провалені замовником з різних причин.

Замовник із вже готовим проектом сумнівається у прийнятих рішеннях, і під час будівництва самостійно вносить глобальні зміни: змінює розташування меблів, стін тощо.
Заміни деталей інтер'єру на ті, що дали емоцію в магазині, або виявилися дешевшими, але в інтер'єрі залишилися чужими: порушені пропорції, колір, стилістика тощо.
Поради від будівельників, які хочуть спростити собі роботу, а не дотримуватись проекту.
Диявол криється в деталях, і якщо навіть зробити за проектом п'ять-шість глобальних елементів, не зберігши все до дрібниць, цілісний інтер'єр не буде таким зручним, таким красивим, стильним.
Роботу виконують різні незалежні один від одного фахівці, які не переслідують спільну мету.
Щоб уникнути подібних результатів, варто замовити дизайнерський ремонт разом із дизайном та авторським наглядом, у цьому випадку менеджмент ремонту забезпечить послідовність та злагодженість дій кожного фахівця в процесі ремонту.

Відповідальність за його реалізацію переходить до автора проекту, який веде ремонт “під ключ”, стежить за якістю виконання робіт своєї бригади, комплектує інтер'єр.

Важливо розуміти, що увага має зосередитися не лише на красі та зручності, а й стежити за всіма технічними показниками:

гребінки та крани;
правильний добір сантехнічних труб;
розрахунок кута нахилу каналізації для самопливу;
ревізійні люки;
електрична щитова та щитова слаботочних мереж;
заземлення та безпека електропостачання у ванній і навіть захист від «побічних ефектів» електропостачання сусідів – все має передбачатися та монтуватися професійно, під контролем та на довгі роки.

ЕТАПИ І НАСЛІДНІСТЬ ДИЗАЙНЕРСЬКОГО РЕМОНТУ:

Дизайн-проект з візуалізаціями та специфікаціями (орієнтир, чого очікувати і путівник із закупівель та кількості оздоблювальних матеріалів, їх застосування)
Приймання квартири від забудовника, огляд вікон та дверей на предмет мікроушкоджень, якості Установки тощо.
Захист вікон та дверей картоном та плівкою від можливих пошкоджень.
Демонтаж-монтаж стін, конструктивні елементи (посилення несучих конструкцій, сходи, додаткові отвори, посилення та встановлення закладних під важкі елементи декору, заміна вікон – за потреби). Підготовка до заміни опалювальних приладів з урахуванням товщини штукатурки та способу підключення: підлогового або стендового.
Електромонтаж, розведення слаботочних мереж, складання електрощитового ящика, ящика для блоків живлення ЛЕД-підсвічування тощо.
Монтаж системи водопостачання, каналізації та опалення, елементів сантехнічного обладнання прихованого монтажу, аквастопу.
Оштукатурювання стін у сухих та вологих приміщеннях різними сумішами.
Установка дверних коробок для прихованого монтажу.
Чорнові виміри та розрахунки вартості меблів. Замовлення меблів, конструювання, підготовка до запуску у виробництво. Встановлення вологовловлювачів в осінньо-зимовий період для кращого сушіння стін.
Знешумлення стелі і стін, що примикають до сусідів.
Монтаж гіпсокартонних елементів: стель, стінових деталей, ніш та полиць.
Фінішна підготовка стін перед фарбуванням і декором: шпаклівка, обклеювання склополотном, шпаклівка, армуванням куточками, затирання з світлом, що виявляє.
Укладання плитки, теплої підлоги та монтаж вузлів для терморегуляторів безпосередньо перед укладанням плитки на підлозі.
Фінішне декоративне оздоблення стін та стелі: фарбування, шпалери та інші техніки нанесення зображень, декоративна штукатурка.
Укладання підлоги.
Установка декоративних елементів: перегородки, рейки, скляні елементи (якщо вони раніше не вбудовані).
Установка сантехнічних приладів та електроустаткування, електроосвітлення, електрофурнітури, терморегуляторів.
Встановлення меблів.
Оформлення вікон.
Закупівля посуду, декору, текстилю.
АЛЕ ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ХОДІ РЕМОНТУ ПОТРІБНО ВНЕСТИ ЗМІНИ?

Як внести зміни до дизайн-проекту під час ремонту, якщо людина передумала чи вирішила щось удосконалити, дійти якихось нових рішень? Адже зміни найчастіше можуть зіпсувати ідею. Вихід простий: їх варто вносити разом з дизайнером, щоб вони не створили дисбалансу, не порушили цілісність інтер'єрного рішення.

Дизайнерський ремонт як на картинці - це відсутність або мінімум компромісів, а значить в ході ремонту потрібно дотримуватися проекту, специфікацій, в яких зазначено кількість та вид усіх оздоблювальних матеріалів, сантехнічного та електроустаткування.

Дизайнерський ремонт потребує чітко сформованого плану дій, спланованого бюджету, перевіреної бригади та відповідального за процес ремонту. Ідеальний дизайнерський ремонт супроводжується фото- та відеозвітами, збереженими у прихованих місцях квартири (наприклад, на задній стінці шафи або на звороті стільниці столу) зразками та номерами (RAL, NCS) використаних фарб та назв декорів, які потім неможливо буде втратити.

Чим суворіший архітектор/дизайнер на своєму об'єкті, чим менше компромісів, тим вищий результат.

І нехай ваш красивий стильний дизайнерський ремонт буде навіть кращим, ніж ви очікуєте.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.