Дизайн інтер'єру у стилі мінімалізм

Предметно, просто, провокаційно і порожньо - основа мінімалізму, побудована на філософії гедонізму, композиції та архітектурної пластики, а це означає, що дизайн будинку в мінімалізмі можна реалізувати в будь-якому бюджеті, і його дорожнеча залежатиме більше від композиції, створеної найкращими дизайнерами та архітекторами нашої студії чим від вартості матеріалів, адже найдорожче в інтер'єрі-композиція. Порожнеча простору може бути вишуканою і створюватися в будь-якому інтер'єрі, важливо вміти дати їй сенс, красу та функціональність. Це і є пріоритет нашої роботи.

Українське дизайн-бюро INGVAR спеціалізується на сучасних інтер'єрах- створює дизайн у стилі мінімалізм, безліч інших стилів, підпорядковуючи їх правилам мінімалістичного проектування. Мінімалізм у дизайні квартир та будинків у нашому розумінні – це свобода від інтер'єрних зобов'язань, канонів, від зайвих деталей. Свобода вибору текстур і матеріалів, спрощення дизайну світла, відсутність або мінімум принтів. Створюючи свій неповторний преміум дизайн будинку чи квартири, ми можемо поєднувати класику з домінуючим мінімалізмом, вирощуємо мінімалістичний ф'южн, поєднуючи гармонійно та дорого оку, здавалося б, непоєднувані речі. Об'єднуємо мінімалізм із джапанді-новим віянням 2021-2022, яке в Україні дуже виняткове явище, а також конструктивізмом, ар-деко.

Мінімалізм і порожнеча в дизайні інтер'єрів-прийом, що наповнює простір стилем, харизмою та виразним характером, схожим на господарів апартаментів. Часто мінімалізм має на увазі монохром і єднання тільки близьких тонів: найчастіше білих, чорних, графітових, всіх відтінків сепії-коричневих і теракотових. близьких відтінків-дизайн інтер'єру на нюансах, а якщо двох протилежних, ми створимо Вам дизайн інтер'єру на контрастах.

Важливо позначити окремою темою і mid-сentury- особливий позачасовий завдяки циклічності, модний вектор сучасного поєднання з мінімалізмом-світло і колір у поєднанні з відкритим плануванням, лаконічними, але зручними меблями не може вийти з моди, а посилюють відчуття трендів деталі.

Дизайн-студії Києва по-різному трактують та подають дизайн у стилі мінімалізм. Для нас це вичавлення рішень, продемонстрованих у проектах «дизайн у мінімалізмі та монохромі», модних дизайнах з активними кольоровими вкрапленнями, в органічному поєднанні мінімалізму з ар-деко та елементами класики. Іноді наші мінімалістичні дизайни не є навмисними, як би випадковими, - дизайни без дизайну, як хронологічні фільми-розповіді, без екшенів і кульмінацій, спокійні дизайни без вау-ефекту, і в цьому їх цимуси ідейність. Рівні та самодостатні. Їх небагато, але вони особливо нами улюблені, тому що не кожен замовник дозволяє нам непоказний смак та внутрішню глибоку дисципліну інтер'єру.

Якщо Ваш мінімалізм монохромний, без яскравих елементів, а із зелені в квартирі приживається тільки кактус, панацеєю для зміни дизайнерського настрою будуть різні пледи та постільна білизна: від монохромних чи контрастних до яскравих сплесків трендового зеленого, теракотового чи лимонно-жовтого.

А якщо Ви тільки мрієте про сучасний дизайн інтер'єру в стилі мінімалізм - скажіть про це нам: в один день ви зможете замовити дизайн, обміри, укласти договір і побувати на одному з наших поточних або реалізованих дизайнерських ремонтів у Києві.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.