Замовити дизайн комерційних об’єктів нерухомості стало невід’ємною частиною започаткування будь-якого бізнесу або його масштабування. Дизайнерський ремонт магазину, офісу, школи, клініки – це передісторія ідентифікації та частина успіху, якісно запланованого не лише власником бізнесу, а й архітекторами, дизайнерами, командою будівельників.

Щоб отримати найочікуваніший результат від об’єкта комерційної нерухомості, варто створити технічне завдання, розуміти вилку бюджету на ремонт, цільову аудиторію кінцевого споживача. На основі цієї інформації замовити дизайн-проект, і найважливіше – досконало реалізувати дизайнерський ремонт строго за проектом.

Якщо Ваш бізнес-старт нової мережі (торгової, медичної, освітньої) варто розробити універсальний концепт-проект, не прив’язуючись до конкретного приміщення, але продумати стилістику єдиних елементів для будь-якої точки мережі: це збільшить впізнаваність бренду, задасть єдиний стиль, і як результат – приверне більше клієнтів/покупців.

Дизайн офісу, освітніх, медичних закладів, бутіків, магазинів покликаний створити максимум зручностей та комфорту, забезпечити технологічність усіх процесів та взаємодій, загалом бути максимально зручними для співробітників та покупців послуг чи товарів. Від рівня комерційного об’єкта здебільшого залежить вартість ремонту квадратного метра простору. Однак, це не так, якщо говорити про торгові площі від 2000м2: там вартість ремонту не значно впливає на продаж, а щоквартальні внутрішні перебудови пов’язані з маркетинговими стратегіями та посиленням купівельного інтересу (згадайте часті перебудови в епіцентрі, наприклад).

Якщо дизайн та ремонт охоплює площі від 2000 м2, його основне завдання – технологічність.

Але найчастіше бізнес передбачає 300-500 м2 торгових чи офісних площ, а це означає, що технології та естетика займають рівнозначні ключові місця в ідеї ділового та комерційного інтер’єру.

Дизайн комерційних об’єктів – покрокова взаємодія замовника та виконавця (архітектурної групи):

 1. Обговорення архітектором та дизайнером спільно із замовником основних завдань, наприклад: мета бізнесу, технічне завдання, кількість клієнтів та співробітників, планувальних можливостей приміщення.
 2. Підписання договору про виконання дизайн-проекту та технічного завдання із зазначенням усіх проектних розділів та обсягів. Передплата 50% від вартості.
 3. Обміри приміщення, що проектується.
 4. Одна чи кілька нарад технологів, інженерів, архітекторів та замовника для його розуміння взаємозв’язку рішень та бюджетів на них. (Наприклад, складна вентиляція, програмування автоматики енергозбереження, вирішення таких проблем, як виділено мало КВт, але великі навантаження і тп.
 5. Презентації візуалізацій та їх обговорення онлайн.
 6. Узгодження візуалізацій як базової частини проекту.
 7. Погодження інженерних рішень.
 8. Розробка креслень за узгодженими візуалізаціями та інженерними рішеннями.
 9. Оплата 50% від вартості та передача проектної документації замовнику.

Дизайнерський ремонт комерційних об’єктів

 1. Розрахунок вартості та підписання договору на реалізацію дизайн-проекту. Аванс. Знайомство з графіком закупівель та платежів.
 2. Приймання приміщення, погодження послідовних та паралельних робіт на будівельному об’єкті.
 3. Підготовчі роботи: закупівлі, інструкції бригад.
 4. Графіка робіт субпідрядників.
 5. Паралельні та послідовні монтажні роботи.
 6. Пуско-налагоджувальні роботи.
 7. Монтаж інженерних вузлів з техзавдання виробників обладнання (для торгівлі продуктами харчування, виробничих підприємств тощо).
 8. Монтаж обладнання.
 9. Пусконалагодження обладнання.
 10. Монтаж меблів
Плануєте замовити
ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ
РЕМОНТ?
Залишіть заявку
Ми з вами зв'яжемося!
Ми знаємо, як втілити ваші мрії в реальність.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.