Дизайн інтер'єру в Києві стає все більш затребуваним, але як вибрати свого дизайнера?

Пропозицій на ринку безліч, проте не кожен дизайн квартири, дизайн будинку продуктивний і пригожий до виконання. Як зрозуміти, що саме потрібне? Дизайн інтер'єру складається з кількох компонентів:

  1. Концепція, виражена в 3D візуалізаціях, рендері, (рендерингу) простими словами-в картинках. Вони й роблять "проданість" дизайнера, популярність, затребуваність. Але вони ж і працюють тими ошуканцями, які не дають покупцю повної картинки, відповіді на запитання: А чи можна технічно таке побудувати? Створити? як відрізнити рендер від справжніх фото? Адже саме фото дизайну інтер'єру на об'єктах говорить про досвід, якість дизайнерських та будівельних робіт, дає розуміння того, як в результаті виглядатиме ваш будинок, ваша квартира.
  2. Креслення. Побудувати по картинці так само неможливо. У чому складність? Розбіжність з очікуванням, оскільки немає суворих вказівок, розмірів, моделей і марок, якими керується кожен учасник будівництва: постачальники будматеріалів, майстри, продавці світла, електрофурнітури, сантехніки, тощо. відпадають хвости та лапи.
  3. Комплектація. Виконання дизайну - проекту інтер'єру без комплектації буде недосконалим, адже вдало вибрати з першого разу, без повернень, фінансових втрат та розладів сантехніку, електрику, меблі, освітлення, декор, аксесуари, штори, і не випасти з контексту може лише автор проекту. До того ж саме комплектація дає можливість заощадити стільки коштів, що за рахунок знижок, які може організувати вам дизайнер, вартість самого дизайну повернеться вам подвійно/втричі, якщо не більше. Чим дорожчий ремонт планується, тим більше архітектор або дизайнер може заощадити.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.