Дизайн інтер'єру та які його моменти для вас важливіші за все.

Щоб Ваш дизайн інтер'єру радував і приносив задоволення, давайте вирішимо, які його моменти для вас найважливіше.

Складові гарного інтер'єру:

Зручність та ергономіка квартири.
Враховано всі особисті хотілки, давні мрії та тп, навіть якщо вони дивні з розряду рожевий слон на стелі. Будь-яку, здавалося б, безглуздість можна реалізувати, як шедевр.
Врахований стиль Вашого життя: публічним людям-багато тусовочного місця, що працюють вдома-кабінет або затишне робоче місце, великим сім'ям-території особистого простору, собаці або кішці-противовандальнве оздоблювальні матеріали і тп.
Передбачено багато місця для зберігання, що забезпечить більше порядку у вашій квартирі.
Практичність квартири обов'язково зберігає естетичну складову як домінуючу, і дизайн-проект задає стиль, композицію вашого житла, відображає Вашу філософію життя, індивідуальність.
Дизайн інтер'єру в Києві для нового замовника ми починаємо найчастіше з відвідувань поточних об'єктів, розбору деталей, як має бути, ділимося особливими прийомами, що роблять інтер'єр квартири більш вишуканим, а лінії лаконічнішими. Однак іногородні мають можливість отримати онлайн інформацію, і навіть ідею «ремонт квартир онлайн» ми вітаємо та впроваджуємо на своїх об'єктах, реалізовуючи дизайн інтер'єрів власними бригадами, з величезним досвідом роботи в Україні та за кордоном.

Чому дизайн інтер'єру квартир реалізується нашими будівельниками? Це підсилює Ваш результат, тому що все відбувається під авторським та технічним наглядом, кожен вузол при необхідності будівельники обговорюють перед його реалізацією з дизайнером, архітектором, інженером технічного нагляду.

І команда архітекторів та дизайнерів несе повну відповідальність за ідентичність картинки в дизайні та наяву. З чого ж вам розпочати підготовку до замовлення дизайн-проекту?

Складіть весь перелік побажань
Складіть список техніки, яка є обов'язковою і яка бажана: під неї потрібно передбачити зручне місце. Бажану техніку замовляйте у подарунок з будь-якого приводу (тільки з мого досвіду-чоловік дружині на ін подарував подрібнювач у мийку, друзі замовниці скинулися та подарували пуфетку з ящиками для взуття, яку виготовив наш цех, та безліч інших прикладів)
Знайдіть в інтернеті картинки інтер'єрів, які надихають або відображають якісь елементи Вашого бачення.
Знайдіть дизайнера, якому довірятимете, відсутність довіри може дуже зіпсувати ваш інтер'єр. Потім при встановленні виявилося, що вартість фарбування в потрібний відтінок була б всього на 10% дорожче.При вартості дверей 6700 з установкою, переплата становила б всього 670 грн. з масмаркету, бо вона на 12000 дешевше індивідуальної, але зовсім не відповідає ідеї, віддалено нагадуючи її. переслідуючи маркетингову мету, оскільки фото об'єкта буде виставлено на інтер ер року 2019. Тепер думаємо, як переробити хоча б узголів'я.)
Бронюйте дизайн інтер'єру квартири з великими надіями, не залишаючи місця страхам та скепсису. А приводи та аргументи вибрати певну майстерню, бюро у вас обов'язково знайдуться, якщо вибір відбудеться після огляду вже реалізованого інтер'єру квартири: не показують лише ті, хто соромиться своєї роботи. А ми пишаємося!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.