Замовити дизайн квартири в Києві або як вибрати дизайнера

Здавалося б, нічого складного в такому завданні немає: дивишся в портфоліо дизайнів інтер’єру, вибираєш дизайнера, робиш передоплату – вуаля, доєш ідеальний проект квартири або будинку.

Тоді чому так багато незавершених ремонтів, переробок та додаткових непотрібних витрат у власників нерухомості, а фактичні ремонти не тільки далекі від ідеалу, а ще далекі від дизайн-проекту?

Перш ніж замовити дизайн-проект квартири чи будинку, варто розібратися, куди дивитися: на гарні картинки-візуалізації дизайну квартири чи будинку, або на реалізовані проекти-готові дизайнерські ремонти, в яких вже мешкають люди?

Неуважний відвідувач сайту про дизайн та інтер’єр обмежується візуалізаціями-красива картинка радує око, і потім не важливо, що пральна машинка або посудомийка не поміщається у фасади меблів, наприклад, через неправильно проведені комунікації води та каналізації-щось випирає, або не стає, і потрібно половину чогось розібрати, чогось переробити, знову втратити час, гроші і т.п.

Перед тим, як замовити дизайн-проект, вивчіть портфоліо готових дизайнерських ремонтів. По можливості звіряйте портфоліо реалізованих об’єктів із візуалізаціями. Розбіжності можливі, але їх має бути небагато, і вони в ідеалі незначні.

Вибрати найкращого дизайнера в Києві можна різними способами: вивчити рейтинги. Зворотний бік медалі-топ 10  дизайнерів інтер’єрів за різними версіями різні. Найвідоміші найчастіше і найзайнятіші, а так само і безкомпромісні, що теж влаштує далеко не кожного. Однак, безкомпромісність дизайнера хороша, якщо Ви в результаті отримаєте кращий дизайн інтер’єру і при цьому готові реалізувати його дизайн максимально точно.

Спосіб вибрати дизайнера з портфоліо дизайнів інтер’єрів: велика кількість робіт говорить про багатий досвід дизайнера. Портфоліо допоможе відсіяти тих, хто не відповідає вашому стилю, ціні, чия якість робіт сумнівна або неприйнятна вашому смаку. Уважно придивіться: вам подобається рендер, візуалізація, чи дійсно побудований об’єкт-готовий дизайнерський інтер’єр будинку, квартири, комерційного об’єкта? Якщо позначці «реалізований об’єкт» відповідають дійсно фотографії, і ви це бачите, це хороший знак. Якщо є сумніви щодо справжності фото інтер’єру, але дуже подобається, запитайте, чи це дійсно побудовано? Розпитайте, яка марка плитки або сантехніки використовувалася і за якою ціною, попросіть показати фото під час будівництва, простежте за ракурсом, збігом з візуалізацією або фото готового ремонту, попросіть відвідати будь-який ремонт.

У нашому портфоліо є кілька розділів: дизайн інтер’єрів, реалізовані об’єкти – готовий дизайнерський ремонт. У кожному розділі є свої підрозділи – ви точно знайдете той, що відповідає вашому запиту.

Дизайн квартири ціна

Вибрати дизайнера, виходячи з вартості проекту, вирішується багато хто. Люди, які дійсно дбають про таку складову, як бюджет дизайнерського ремонту, прагнуть обрати дизайнера інтер’єру, який допоможе оптимізувати майбутні витрати, навіть якщо сам дизайн будинку чи квартири буде дорожчим. Це і закономірно найскромніша вартість ремонту квартири з матеріалами, обробкою і меблями стартує від 550 доларів США за 1м2, і якщо дизайнер допоможе заощадити Вам 10-20-30% від вартості ремонту за допомогою геніальної композиції замість дорогих матеріалів, його робота не може стояти мінімальні гроші. Зате витрати на ремонт будинку чи квартири значно зменшаться. Допустимо, у Вас квартира площею 100м2. Свій бюджет із меблями ви вибрали за $700/м2.

100х700 = $ 70000

Припустимо, Ви замовили дизайн проекту з оптимізацією бюджету $40 за 1м2. Разом 4000 $

Ваш дизайнер грамотно підібрав вам плитку, сантехніку та електрику, декоративні елементи, поставив перевірених меблярів за гарною ціною, і тим самим заощадив Вам у середньому 20% від загального бюджету на ремонт. Ви отримуєте економію в $14000, що повністю перекриває Ваші витрати на дизайн (тепер вартість Вашого дизайну дорівнює 0) і береже Ваші $10000. Непогано, правда? А тепер чи достатньо Вам дизайну услоооооюоою люто вно за $2500, який ви отримуєте в друкованому та електронному вигляді і залишаєтеся з ним наодинці, взявши на себе відповідальність на відповідність ремонту дизайну, не зумівши найкращим чином розпорядитися бюджетом, управляти будівельниками, витрат на організаційні роботи, походи по магазинах, зіткнувшись зі спокусою необгрунтовано щось замінити, з відсутністю необхідних позицій у продажу тощо.

Архітектурний інтер’єр

Злі мови говорять, що видно, який інтер’єр створює дизайнер, а який від руки архітектора.

Що ми вкладаємо в розуміння архітектурного інтер’єру як особливого стилю для будинків і квартир? Форми. Прихована дорожнеча. Скульптурність у дизайні інтер’єру, здобута лише композицією. І не завжди обов’язково використовувати всі найдорожчі матеріали: один-два особливі елементи і композиція зроблять дорогою кожну деталь: паркет збільшує візуальну вартість плитки для підлоги, колір стін підкреслить вишукані світильники з необов’язково великим чеком.

Архітектурний інтер’єр покликаний підкреслити егоїзм, смак, віру господаря апартаментів та архітектора.

Хазяїн апартаментів вибирає для такого інтер’єру архітектора, орієнтуючись на його роботи. Він не тягає за собою зграю

референсів. Він дає пару-трійку даних.

Архітектор егоїстично розкриває весь свій потенціал, озираючись лише на бюджет ремонту і на ці мізерні за кількістю, але ємні за своєю суттю вимоги. Іноді навіть без них, на відчуттях та інтуїції.

Колиш.

Вистрілює кайф для двох.

Замовник не морочитися-як реалізувати дизайн-проект. У архітектора є ціла команда ідеальних будівельників-постачальників-контролерів. Всі вони працюють єдиним цілим: постачання/доставки/роботи/одночасність і багатозадачність, щоб усе встигнути вчасно.

Хуууух.

Готово. Пора просто відзняти на фото інтер’єр, що відбувся. Для Замовника, що відбувся. Від Архітектора, що відбувся.

 • Наш результат завжди-фото, а не візуалізації завершеного дизайну та ремонту.
 • Архітектурний інтер’єр – це дизайн-проект та ремонтні роботи для виразних квартир та будинків.
 • Дорого оку. Доступно гаманцю: дизайн-це в першу чергу досконала композиція.

Наш творчий штат складається з шести дипломованих архітекторів з вищою освітою, двох дизайнерів, друга освіта яких стала улюбленою роботою в свідомому віці, коли людина йде за покликанням і робить те, що приносить задоволення. Тому архітектурні та дизайн-проекти від нашої архітектурної студії завжди композиційно та ергономічно зважені, засновані на конструктивних можливостях будинків та квартир, обґрунтовані досвідом та чудовими результатами вже збудованих об’єктів.

Як нам вдається майже завжди задовольнити потреби замовника?

Ми беремося тільки за проекти, що нас надихають: якщо наші погляди не збігаються з інтер’єрним світоглядом замовника, спільна робота неможлива.
Для точної реалізації побажань майбутніх новоселів ми використовуємо анкету/завдання, яке іноді допомагаємо сформувати замовнику.
Завжди даємо можливість замовнику побувати на поточних об’єктах та переконатися, що всі наші споруди чітко відповідають проекту та високим вимогам якості та послідовності робіт. А ще такі візити впливають на ухвалення планувальних та стилістичних рішень.

«Топ-20 помилок під час створення дизайну квартир та будинків, та реалізації дизайнерського ремонту»

Дизайн та ремонт будинку чи квартири майже неможливий без дрібних чи великих помилок з боку господарів, підрядників чи дизайнерів. Майже. Якщо працювати послідовно і контролювати кожен свій крок, все вийде ідеально, і ви збережете про ремонт радісніші, ніж сумні спогади. Якщо врахуєте такі часті помилки, якими хочемо поділитися з вами:

 1. Відсутність витяжної труби на кухні і в деяких випадках у санвузлах: якщо не закладено проектом і не виконано на першому етапі ремонту, загрожує неможливістю грамотно і без втрат в естетиці встановити витяжку
 2. Світильники вздовж кухонних меблів, дверей у стелю та вікон розташовані надто близько до дверцят і будуть збиватися
 3. Відсутність електровисновків для обладнання кухні, витяжки санвузлів, інші «втрати»
 4. Розташування вимикачів за дверима, (украй незручно)
 5. Розміщення понад 4 вимикачі в один ряд: піаніно. Щоб увімкнути/вимкнути одне світло, необхідно «перетикати» все.
 6. Розміщення майстер-вимикача в тому ж рівні, що й інші вимикачі: помилково можна знеструмити весь будинок. Він має бути окремо.
 7. Відсутність вимикачів біля ліжка у спальні.
 8. Неправильний крок конструкцій ГКЛ, і, як наслідок, провисання стель.
 9. Неправильна послідовність виконання вологих робіт, від чого буває нерівна стеля (повіло від вологи), грибок на стінах під час та після ремонту.
 10. Відсутність рівня підлоги, стик різних покриттів для підлоги не збігається: наприклад, в санвузлах і загальних приміщеннях.
 11. Маленький зазор під плінтусом між покриттям і стіною при укладанні ламінату, від чого ламінат здувається. Те саме з паркетом, але повільніше.
 12. Неякісно виконана малярка: стіни хвилями та криві, якщо встановлені лід-стрічки або просто при хорошому освітленні будуть видні всі вади.
 13. Відсутність кутів 90* і рівних площин стін: при встановленні меблів з’являтимуться не рівномірні щілини та зазори, щось виступає, а щось не дістає до кута тощо.
 14. Порушення малярних технологій, і як наслідок – тріщини в кутах та примиканнях, у гіпсокартоні тощо.
 15. Залишати слабку стяжку підлоги неукріплену – згодом вона почне сипатися прямо під паркетом або ламінатор. (Як/чим перевірити стяжку на міцність, якщо Ви не можете визначити візуально, покажемо у Вас на об’єкті).
 16. Укладати покриття, що наклеюються, без заповнення мікротріщин стяжки нівеліром: клей вбирається в пори і не тримає покриття для підлоги.
 17. Монтувати плінтус по чистих пофарбованих стінах, не проклеюючи стіни для захисту малярної льотної: весь низ доведеться підфарбовувати, а підфарбування в 90% видно і виглядають як плями.
 18. При стикуванні двох кольорів фарби (наприклад, між стінами та стелею) вибирати неправильну марку малярної стрічки: під одну підтікає, інша відриває фарбу при знятті, в результаті нерівні стики роблять весь ремонт неакуратним.
 19. Відсутність авторського та технічного нагляду, який знає всі ці і ще в сто разів більше складних технічних моментів- коли , як і з якими зазорами встановлювати двері, як вирішити питання з промерзанням вікон, гідроізоляцією та запобіганням затопів сусідів, як якісно вибрати та укласти плитку з естетичної та технічної сторони, доя чого приховані люки і який підходить саме тут і тп.
 20. Псувати стосунки з дизайнером, виконробом, будівельниками по дрібниці або навіть через глобальні недоліки під час ремонту: робота без натхнення має набагато більше косяків. А ось конструктивні зауваження та обговорення стратегії їх вирішення завжди на користь відносинам, сторонам, об’єкту. Не платити дизайнеру, виконробу, будівельникам. Після здачі проекту/ремонту у Вас обов’язково будуть питання, пов’язані з авторським наглядом, сервісом, буде потрібна допомога чи підказка, і вона може виявитися значно важливішою за недоплачені гроші, але якісно вирішити її буде складно: свої не вважатимуть за потрібне приділяти увагу замовнику, який недооцінив праця, а чужим буде не цікаво вникати в чиїсь дрібні проблеми: усі хочуть заробляти, займаючись улюбленою справою, а не включатись у зграю проблем.

А тепер завдання із зірочкою: спробуйте знайти ще хоч у когось із дизайнерських та будівельних підприємств подібний список найяскравіших недоліків. Як не намагайтеся – цього не буде. Чому? Відповідь проста: всі ці пункти-могила для недостатньо якісних виконавців, маркерні точки, якими обізнаний замовник візьме, та й зверне увагу на кожен зазначений тут пункт.

Буде лукавством мовити, що ми ніколи не припускалися цих або подібних помилок, але в Інгвар існує правило: перша помилка – це урок. Вдруге така ж помилка не прощається. На кожному нашому об’єкті на видному місці висить розгорнутий список послідовності робіт, слабких місць та точок проміжного контролю, що зводить до мінімуму можливість що-небудь зіпсувати. Так що, якщо раптом ми щось наробимо на вашому об’єкті, це буде 100% щось не з цього і навіть не з нашого внутрішнього списку, який у рази довший за цей. А якщо це раптом і можливо, щось нове.

Яке доповнить наш страшний, але й улюблений список і врятує когось наступного від винайденого способу налагодити. Адже що більше нових технологій, то більше нових помилок.

А наше завдання – мінімізувати будь-які будівельні ризики, пов’язані з вашим дизайном і ремонтом, а ще краще уникати їх.

Плануєте замовити
ДИЗАЙН
ИНТЕР'ЄРУ?
Залиште заявку
ми зв'яжемось з вами!
Ми знаємо, як втілити ваші мрії в реальність.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.