А ЯКЩО МЕНІ НЕ СПОДОБАЄТЬСЯ ДИЗАЙН КВАРТИРИ? РІШЕННЯ І ПОРАДИ

А ЯКЩО МЕНІ НЕ Сподобається ДИЗАЙН КВАРТИРИ.

Щоб виключити такий поворот, перед вибором бюро потрібно вивчити портфоліо і вибрати тільки бюро чи дизайнера, чиї роботи подобаються.

Побувати на дизайнерських ремонтах, на об'єктах наживо чи переконатися, що фото реалістичні, живі.

Провести зустрічі з тими, кому довірилися, обговорити цінності, бути чесним та щирим, щоб до тебе теж ставилися чесно та щиро, знали твої страхи. Перед проектом  піти разом у професійні салони та шоуруми, ресторани, апартаменти, що передають смак дизайнера та замовника.

Обговорити кількість правок, якщо вони знадобляться. Професійний дизайнер інтер'єру не пробує рішення, не приміряє їх, а продумує та видає готовий чистий результат. У нашому бюро є багато випадків створення проектів інтер'єрів абсолютно без правок або з однією правкою: «поміняйте тільки столики на тумбочки, щоб можна було щось сховати». Правки, щоб дізнатися, як виглядатиме кімната з іншим кольором, іншим світлом і тп, а потім повернутися до спочатку запропонованого варіанта - це поглинання часу та енергії, прояв невпевненості у своєму виборі. Але об'єктивні правки - це спокій замовника, що його почують, тому раціонально їх кількість обумовити.

Щоб Ваш майбутній дизайн сподобався, перед укладанням договору з нами уважно перегляньте наше портфоліо, вкажіть на ті дизайни, що подобаються. Далі підбираємо референси з інших джерел. Замовники заповнюють анкету, разом складаємо технічне завдання (завдання проектування). Воно позначає чіткі межі потреб та смаку, та передбачає результат у рамках завдання. Якщо замовник не впевнений у виборі виконавця, це не наш замовник, а ми не його підрядники. Адже сумнів – це добре заховане «ні».

Перед проектом ставимо важливі завдання:

Про функціональність
Про колір, матеріали, стиль
Про бюджет
І головне резюме для замовника: прислухайтеся, з якою емоцією ви заходите у дизайн свого найкращого у світі місця сили: із передчуттям? Інтересом? Задоволенням? Чи тривогою, страхом? Під впливом цієї енергії перебуватиме дизайн-проект, дизайнер і, як наслідок, майбутній інтер'єр. Тому пропонуємо керувати енергетикою та спрямовувати її в позитив та конструктивність, тоді результат порадує.

І як останнє рішення. Заплативши 20% вартості дизайну квартири або будинку, можна пройти «тест-драйв» на сумісність і виконати дизайн найменшого приміщення простору на вибір: гардероба, балкона, ванної. Ви платите порівняно із загальною вартістю невеликі гроші за спокій та переконання у правильності вибору виконавців.

ЩО КРОЄТЬСЯ ЗА СЛОВАМИ «МЕНІ НЕ Сподобався дизайн»?

Не сподобався колір та фактури
Стильні інтер'єри неприйнятні через сукупність усталених стандартів. Тому в модному дизайні людині може здатися, що занадто:
порожньо
багато деталей
багато світла
темні кольори
біле, як у лікарні
дивні поєднання кольорів та фактури
не зручно, тому що не звично
дорого, не хочу почуватися прислугою, а не господарем будинку
занадто просто, мені потрібно цікавіше, яскравіше, багатше
непрактично
Не готовий платити далі, змінилися плани, погляди, оточення, до кого прислухається замовник
Втомився від розтягнутого часу і всі плюси перетворюються на мінуси
Не склалися стосунки: не вчасно списалися, мало уваги, захотіли зовсім переробити, а виконавець запропонував сплатити додаткові роботи і т.п.
Сам дизайн – дешевий набір незв'язаних між собою елементів.
ЩО З ЦИМ РОБИТИ?

Конструктивні речі щиро обговорювати та знаходити рішення, дизайнер завжди хоче, щоб його робота подобалася.

Крайні заходи – міняти дизайнера або відмовитися від послуг дизайнера. Але емоційність не вирішить очікуваного кінцевого результату, ви не отримаєте завершений проект.

ВСІ РІВНО НЕ Сподобався ДИЗАЙН

Розібратися у стосунках із виконавцем. Можливо, не подобається саме взаємозв'язок.
Конструктивно розібрати кожну деталь дизайну, з'ясувати, що саме не подобається.
Грамотно розірвати договірні відносини та зафіксувати це. Якщо проблема була не в самому дизайні (у бюджеті, у відносинах) часто замовник потім тихенько використовує вже запропоновані дизайнерські рішення.
Реалізація частково виконаного дизайну без участі авторів-виконавців у 85% випадків є Франкенштейном авторського дизайну. Тому ніхто з шановних дизайн-бюро такі дизайни не вважає вже своїми, навіть побачивши велику схожість у реалізації.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.